.

.

Layенски женски беспрекорни хипстер гаќички, 3-пакувања

Layенски женски беспрекорни хипстер гаќички, 3-пакувања

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Оваа изведба на долна облека за хипстер е дизајнирана со употреба на високо квалитетна брза сува ткаенина. Течноста беспрекорна дизајн создава шармантно, непречено совршенство. Дефинитивно ќе се за inубите во оваа многу удобна, лесна и дише долна облека. Дами 3pk беспрекорен хипстер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне