.

.

Bridgestone Potenza RE050A 295 30ZR 100Y гума

Bridgestone Potenza RE050A 295 30ZR 100Y гума

DEN 4399.84

Од стока
Во продавницата

Наменето за употреба на спортски автомобили, Potenza RE050 A е гума со ултра-високи перформанси која им нуди на возачите подобрена реакција на управувачот, контрола и способности за вртење. https : // d264zkh2jf9zt2 /5961/_5965.jpg. Трад е дизајниран за употреба во потоплите месеци. Црн страничен allид.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне