.

.

Чудо девојки на нација се превземаат поло фустан, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација се превземаат поло фустан, големини 4- & плус

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Слатко стил и подготвен за училницата, играч или специјален настан. Поло фустанот на чудо нација е тој разноврсен изглед на секоја девојка што му треба во својот плакар. Мека, удобна и симпатична, овој лесен облечен фустан е без напор избор за скоро за што било. Одликувајќи се со охрабрувачка порака со букви со фолија, без напор стил на пулвер и еластична половината, тоа е фустан што и двајцата сте сигурни дека го сакате. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од точка со плоча со три копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со капка рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : фолија текст на левото градите; еластична половината; меко чувство. Поло фустан со кратки ракави за девојчиња од чудо нација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне