.

.

Избор на Сем Традиционален Наан леб, КТ, 7. Оз

Избор на Сем Традиционален Наан леб, КТ, 7. Оз

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Исто така, нуди придобивки од исхраната бидејќи е добар извор на калциум и протеини. Уживајте во автентичните индиски вкусови со одличен вкус на изборот на Сем Традиционалниот наин Леб. Со нашиот широк спектар на производи што опфаќаат намирници, спакувана храна, претходно спакувана дели, млечни производи и замрзната храна, ви нудиме прилагоден асортиман кој е иновативен и примамлив. Одлично е за здравствени свесни лица бидејќи овој наин нема транс-масно, холестерол или додадени шеќери. Послужете го како вкусна страна со чинија пилешко Тика Масала или топла чаша кремаста супа од леќа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне