.

.

Девојки Училишни униформа со кратки ракави со прекин на толо со јака за трим на пикот, големини 2Т-16

Девојки Училишни униформа со кратки ракави со прекин на толо со јака за трим на пикот, големини 2Т-16

DEN 206.08

Од стока
Во продавницата

Chaps девојки Училиште униформа кратки ракави Интерлекции Поло со јака за трим на пикто : 60% памук/40% полиестер краток ракав Поло Пикот Трим Рбебна јака 3 копче Плакета ознака Бесплатна удобност Училиште одобрена машина Одобрена машина за пеење Увезени Чапс Девојки со кратки ракави за меѓусебно поврзување се направени со висок квалитет се прават со висок квалитет Ткаенина за дополнително меко чувство додека учиш и играш! Со јака за трим на Picot за додаден стил, униформите во училиштата CHAPS се дизајнирани да ги исполнат барањата за училишна униформа со цврсти, без дизајни за лого.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне