.

.

Класичен wallид за внатрешни работи и трим боја, бела, рамна, галон од Аризона, рамен, галон

Класичен wallид за внатрешни работи и трим боја, бела, рамна, галон од Аризона, рамен, галон

DEN 223.52

Од стока
Во продавницата

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расчистување. Поддржано со 15-годишна гаранција, вашата куќа и проекти за сликање на трим ќе траат и ќе изгледаат одлично. Латекс -куќата на куќата може да се користи на drywall, гипс, asonидање, дрво и подготвен метал. Класичен Wallид и трим на боја на боја, бела, рамна, рамна, рамна, 1 галон внатрешна wallидна боја и трим боја обезбедува издржлива завршница. Внатрешната боја на латекс доаѓа со 15 -годишна гаранција. Може да се користи на drywall, гипс, asonидање, дрво и подготвен метал. Бојата што се пее е лесно да се исчисти со сапун и вода. Користете за wallидно сликарство, како боја на вратата, трим боја и многу повеќе. Лесна примена. Достапно во широк спектар на бои на декораторот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне