.

.

Без граници женските јуниори ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Без граници женските јуниори ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

DEN 303.52

Од стока
Во продавницата

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници во должина на глуждот. Мора да се има основно во секоја сезона, овие цврсти и печатени хеланки доаѓаат во удобен два пакувања и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Исклучиво на. Материјал : 85% најлон/10% метален/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Издигнете ја должина на глуждот. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тужени. Тужени хеланки на глуждот 2-пакувања за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне