.

.

Машки Skechers летаа со реверзибилен ремен за бод

Машки Skechers летаа со реверзибилен ремен за бод

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Менс обичен секојдневен појас - Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен појас за секојдневно време кога ќе одите на работа или само ќе се опуштите во вашата куќа. Мода напред - Овој појас е модерен и класичен и може да се носи како џин појас, но и да премине во официјален работен појас. Висококвалитетна конструкција - Производите на Skechers се направени да траат. Висококвалитетни материјали, тесно шиење и прецизно производство овозможуваат овој моќен појас да се задржи до обемна и честа употреба. За најдобро вклопување, нарачајте една големина поголема од големината на пантолоните.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне