.

.

Облека за удобност, женски долг ракав за коктел со врат од врат

Облека за удобност, женски долг ракав за коктел со врат од врат

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Со стил на лизгање на фигури што удира веднаш над коленото, овој фустан од облека за комфор е 24-тина фустан е секојдневно фустан што ќе ве подготви за секоја пригода. Фустанот има вкусен V-врат, долги ракави и прилагодливи детали за вратоврска на задниот дел што обезбедуваат фустанот да одговара на вашето тело на вистински начин. Коктел фустан со V-врат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне