.

.

Уметнички ткајачи Лилија Греј морнарица Преодна 7'10 10'2 Област килим

Уметнички ткајачи Лилија Греј морнарица Преодна 7'10 10'2 Област килим

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Килимите од колекцијата Лилија се мешаат гроздобер и современа мисла на стил, создавајќи безвременски дизајни кои траат во првите редови на истакнати трендови на украси. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто, 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,3 ". Разновидност на големини на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски изглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за висок сообраќај Области од вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречувате влезовите . лесни за чистење и одржување, препорачуваме редовно да се празнуваат и да се самото место чистење со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво место.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне