.

.

Пилот ~ сина гел мастило ~ кликач на топката за фриксион што може да се избрише пенкало ~ фино ~ pkg од 2

Пилот ~ сина гел мастило ~ кликач на топката за фриксион што може да се избрише пенкало ~ фино ~ pkg од 2

DEN 149.44

Од стока
Во продавницата

Ве молиме, проверете со царинската канцеларија во земјата за да утврдите кои дополнителни трошоци ќе бидат пред наддавање/купување. Адитални пакувања со шарм, колачи со слоеви, ролни од желе, ткаенини и обрасци се достапни во мојата продавница за e Bay : Барбини за ватирање и шиење градина. Ве молиме, ако имате какви било прашања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне