.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 383.68

Од стока
Во продавницата

Потпис од Levi Strauss & Co. Машката работна облека за столарски фармерки обезбедуваат сигурни дека целиот ден удобност и функционалност. Изработени од Flex Flex Flex Flex Flex, овие фармерки на столар се вклопуваат лесно низ седиштето и бутот и имаат директно отворање на нозете. Наменети за сила и функција, овие фармерки се отфрлани на вода и имаат густ за дополнителна удобност, џеб за комунални услуги и јамка на чекан. Квалитет имате доверба од Levi Strauss & Co., Est. 1853. Потпис од Леви Строс и Ко. Премиум инженерска флексибилна ткаенина се движи со вас. Изведба ткаенина ја одвраќа водата. Сигурна цел ден удобност. Лесно вклопување преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Детали за столар. Удобност Гусет. Флекс платно / силен флекс тексас. Стајлинг со пет џеб. Квалитетни фармерки изградени се посилни. Содржината на ткаенина варира според боите. Машинско миење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне