.

.

Едноставно маргаритка 14 20 јастог фест Наутички декоративен затворен перница

Едноставно маргаритка 14 20 јастог фест Наутички декоративен затворен перница

DEN 687.84

Од стока
Во продавницата

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 20 "x 14 " ајкула сина јастог фестивал на акцент перница од нашата колекција на наутички ноќи. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го оживеете секој простор за живеење со крајбрежна вибрација! Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне