.

.

Колекција за обичај впечатоци, 2 Бесплатни ролетни од дрво од дрво, златен даб, 7 8 ширина 48 Должина

Колекција за обичај впечатоци, 2 Бесплатни ролетни од дрво од дрво, златен даб, 7 8 ширина 48 Должина

DEN 744.64

Од стока
Во продавницата

Вклучува стандардна валенција со вметнување ткаенина. Ролетните од дрво од дрво нудат безвременски изглед во издржлив, отпорен на влага што е направен да изгледа како вистинско дрво. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Инструкции за лесни за инсталирање. Безвременски изглед со траен дизајн. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, правејќи го ролетни за безобразни дрва од леволор 2 ”, овластено најдобро за детски производ. Колекцијата на впечатоци има прекрасни завршувања кои даваат суптилен карактер за покривање на вашите прозорци. Безжичен операција, сертифициран најдобар за деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне