.

.

Чикаго бело, толку врвни моливи

Чикаго бело, толку врвни моливи

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Официјално лиценциран со лига и Team Writing Supplies Contains 6 моливи ги погоди книгите, белешки или нацртајте план за игра со моливи на вашиот тим. Овие моливи се со висок квалитет и се добри за да имаат околу училницата или канцеларијата. Завиткајте ја графиката, никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова парче во вашата колекција. Секоја пакет вклучува 6 моливи со месинг феруле . официјално лиценциран со лига и тим. Пишување на материјали.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне