.

.

Scoop женски сатен скок со широка нога, големини XS-2XL

Scoop женски сатен скок со широка нога, големини XS-2XL

DEN 312.00

Од стока
Во продавницата

Бидете во знаење, тренд сега : алатка за глам. Satin Satin Scumpuit на Scoop има влијание на Y2 K во свиленкаста мазна сатен што го претвора трендот инспириран од работната облека во вистински, фустан момент. Подигнете го вашиот изглед уште подалеку и додадете сандали со потпетици на платформата на Scoop (продадени одделно). Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Inseam : 32 'in inseam. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : две странични џебови; два џебови на градите; Faux џебови на нога. Карактеристики : јамки на ременот; само-вратен појас; широка нога. Комбинетот за широки нозе од женски јазик од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне