.

.

Лесна улица се радува на лак пумпи

Лесна улица се радува на лак пумпи

DEN 591.84

Од стока
Во продавницата

Радувајте се на лесна улица може да биде вашата пумпа за пети на трендот на сезоната. Деталите за лак и женствено преклопување прават модна изјава додека мекиот подножје ќе ве одржува да останете удобни цела ноќ. Доживејте совршена мешавина на мода и удобност. 1,5 инчи потпетица за фустани. Лесен флекс или танцова надворешна плоча. Украс на лак. Женски преклоп со детали. Подготвена влошка. На трендот на плоштадот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне