.

.

Гаранималс бебе девојки Велбоа хеланки, големини 0- месеци

Гаранималс бебе девојки Велбоа хеланки, големини 0- месеци

DEN 79.68

Од стока
Во продавницата

Отпечатоците инспирирани од зимската земја на чудата ги истакнуваат овие хеланки за девојче од Гаранималс. Изработени во удобен памук со малку истегнување, овие хеланки за сезоната на празници и пошироко се совршено дело за да се мешаат и да се совпаѓаат со кој било од нејзините омилени врвови на Гаранималс! Исклучиво на. Материјал : 56% памук/41% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; контрастни отпечатоци. Хеланги на девојчиња од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне