.

.

Clearwater Crest Lakeside Gold Fau мермер позадина

Clearwater Crest Lakeside Gold Fau мермер позадина

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Мермерна позадина на езерото злато од Клирвотер Крест. Мермерните wallsидови во боја на песок лесно се постигнуваат кога ја нанесувате оваа позадина на луксуз на вашиот дом декор! Текстурите на тапети носат длабочина и интрига на кој било простор во вашиот дом. Традиционалната позадина има неодолива елеганција затоа што е и класична и е тест на времето. Мермерна позадина на езерото од злато е непречен обложен материјал за хартија во тешка категорија. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со директен натпревар и е и миење и строго. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Clearwater Crest Lakeside Gold Faux Mermber Wallpaper отпечатена на непречен обложен материјал за хартија во тешка категорија. Залепете ја хартијата. Паста не е вклучена. 20,5 инчи Повторете, директен натпревар. Материјал за печење и стрипт. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. Доаѓа на 20,5 инчи од ролна долга 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне