.

.

Стрипови прстен за лого од не'рѓосувачки челик Бетмен

Стрипови прстен за лого од не'рѓосувачки челик Бетмен

DEN 287.04

Од стока
Во продавницата

Овој прстен за бетмен од не'рѓосувачки челик ќе ви овозможи да се чувствувате како суперхерој. Одбележете го вашиот омилен филм, цртан филм и стрип. Овој прстен доаѓа во различни големини. Направете некој да се чувствува како вистинска легенда кога ќе ја подарите оваа ставка. Willе ги надмине измамите, гребнатинките и годините на абење. Прегрнете го херојот во рамките на кога ќе го облечете овој прстен од не'рѓосувачки челик. Ова ќе направи совршен подарок за секој посебен празник или прилика. Прстенот доаѓа во прекрасна црна кутија за подароци со логото на Бетмен на капакот. Машки прстен за Бетмен. DC Comics. Направен од не'рѓосувачки челик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне