.

.

Brinley Co. Women'sенски кожен кожен пилим од клин

Brinley Co. Women'sенски кожен кожен пилим од клин

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Tasseled клинните чизми од Brinley Co. се конструирани со врвни кожни кожни нагоре, кои се издигнуваат веднаш под глуждовите и го истакнуваат непречен изглед. Класичните тркалезни прсти и клин со високи потпетици создаваат едноставна силуета, додека затворените потпетици со затегнати патенти додаваат стилски детали за да го завршат изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 2 1/2 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне