.

.

36 OD 1 4 ID 1 P Кан Архитектонско одделение ПВЦ ПВЦ -прободен тавански медалјон, никел

36 OD 1 4 ID 1 P Кан Архитектонско одделение ПВЦ ПВЦ -прободен тавански медалјон, никел

DEN 4735.36

Од стока
Во продавницата

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 36 "OD X 12 1/4" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив . Лесни, лесни за инсталирање и долготрајни. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне