.

.

Подобри домови и градини Природна вода за складирање на хиацинт, големи

Подобри домови и градини Природна вода за складирање на хиацинт, големи

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Чувајте го вашиот дом организиран и изгледа одлично со подобри домови и градини Голем трупец за складирање на природна вода. Без разлика дали ќе го ставите трупот во вашата спална соба, дневната соба, ден, спалната соба или влегувањето, големото ткаено стебло ќе ви помогне да донесете мекост, боја и длабочина во вашата соба. Совршено за ќебиња, перници, крпи, списанија, книги или играчки, одржливо изворите на природни морски влакна донесуваат текстура во вашиот простор, мешањето со кој било декор и рачките за пресек овозможуваат лесно кревање. Ова стебло е совршен избор да го одржувате вашиот простор чист и организиран. Ако сакате добро чуван дом, ова стебло е задолжително!. Додава стил и функционалност во вашиот дом. Донесете природна текстура на простор. Обезбедува декоративна опција за чување и организирање на списанија, книги, играчки, ќебиња, перници, крпи и многу повеќе. Користете ги во вашата дневна соба, спална соба, просторија за перење, домови, игротеки, канцеларија или каде и да ви треба малку дополнително складирање. Рачките за пресек го прават лесно кревање. Правоаголна форма. Димензии на багажникот : 30 "x 16" x 15,25 "ч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне