.

.

Собранието на регулаторот на прозорецот RPFD- Изберете: 2000- Ford F250, 2000- Ford F350

Собранието на регулаторот на прозорецот RPFD- Изберете: 2000- Ford F250, 2000- Ford F350

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Собранието на регулаторот на прозорецот Аисин изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме регулатор на прозорецот за напојување на прозорецот за буквално секој автомобил на патот денес. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Собрание на регулаторот на прозорецот AISIN RPFD-053 Собрание на прозорецот за напојување се вклопуваат : 2000-2012 FORD F250 2000-2012 FORD F350 2000-2005 Ford Expurention 2011 Ford F450 2012 Ford F450 Super Duty и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување во виџетот за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне