.

.

Крајбрежен накит Машки антички и полиран златен позлатен не'рѓосувачки челик голем ѓердан од череп - 24 “

Крајбрежен накит Машки антички и полиран златен позлатен не'рѓосувачки челик голем ѓердан од череп - 24 “

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Черепот виси на ланец на кутии од 24 инчи и се прицврстува со затворач на јастог од јастог. Тип на камен на артикалот : Нема камен тип. Тежина на артикалот во грамови : 68 грама. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима. Насочена публика : Мажи, машки. Метална боја на артикалот : злато. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Тип на накит : Мода. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Ширина на приврзок : 11/16 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне