.

.

Ekena Millwork 18 W 56 H TRUE FIT PVC BUNGALOW фиксирани ролетни за монтирање, бело

Ekena Millwork 18 W 56 H TRUE FIT PVC BUNGALOW фиксирани ролетни за монтирање, бело

DEN 7871.36

Од стока
Во продавницата

Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Додава вредност и убавина во кој било дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне