.

.

Едноставно маргаритка 18 18 Падот на лисјата декоративна перница за фрлање, кафеава

Едноставно маргаритка 18 18 Падот на лисјата декоративна перница за фрлање, кафеава

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

"Повикајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно маргаритка 18 " x 18 "Браун есен остава акцент перница од нашите цели, тиква и собирање колекција. Оваа перница ќе додаде стил на вашиот кревет, троседот или фотелјата! Ова и сите и сите Задебелени и освежувачки дизајни од нашите цели, тиква и колекција на собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне