.

.

Mohawk Home Prismatic Siena Pink Traditional Floral под крошна за печатено подрачје, 5'x8 ', розова

Mohawk Home Prismatic Siena Pink Traditional Floral под крошна за печатено подрачје, 5'x8 ', розова

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Мерки : 5'x8 'Висина на купот : 0,41 инчи. Размислено направено во Соединетите држави во мали серии користејќи го ексклузивниот печатач за прецизно прецизно инјектиран во домови во Мохавк, призматичката колекција ги редефинира печатените килими, буквално еден оригинален дизајн во исто време. Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Секој стил во оваа колекција има супериорна јачина, отпорност на дамки и пријатна мека допир. Дамки и избледени отпорни влакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне