.

.

Колекција на ournourneе жени минди широка ширина на ширина на зашилени пети станови

Колекција на ournourneе жени минди широка ширина на ширина на зашилени пети станови

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Работното носење стан, дизајниран за удобност. Колекцијата „Mindee Flat Journee“ има детални детали на вампир и класичен зашилен пети. Мекиот велур со меки вегетации кои се потпираат на подлогата и подножјето со широка ширина, ја зголемуваат удобноста. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне