.

.

Контејнери за ручек на пивари во Милвоки - морнарица - нема големина

Контејнери за ручек на пивари во Милвоки - морнарица - нема големина

DEN 251.68

Од стока
Во продавницата

Земете ја вашата гордост на пиварите на Милвоки заедно со вас на училиште или канцеларија со овој 2-пакет контејнери за ручек. Секое парче има голем оддел и две помали за да ја задржите вашата храна свежа и одвоена до оброкот. Задебеленото лого на Милвоки Пивара на капаците на овие контејнери ќе им каже на сите кој тим го поддржувате оваа сезона! MLB MILWAUKEE BWERERS 3-одделенски контејнер за ручек, 2-пакет : Официјално лиценциран со MLB. Доаѓа како 2-пакет. Три различни прегради ја одржуваат вашата храна одделена. Идеално за патување, училишни ручеци и задно. Капакот и логото во боја на тимот. Контејнери за ручек без БПА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне