.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „зошто здраво“ loveубовни цитати и изреки - злато, бело

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „зошто здраво“ loveубовни цитати и

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Зошто здраво, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација . Дизајн на типографија со theубовни цитати и теми за изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност . Одржлива и пријателска за шумите . Професионално рака се протега во одржлива рамка од дрво дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне