.

.

Пад на пазарот на дворците во злато I 30 x30 Галерија обвиткано платно wallидна уметност

Пад на пазарот на дворците во злато I 30 x30 Галерија обвиткано платно wallидна уметност

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Злато I 30 "x30" галерија обвиткано платно wallидна уметност.Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Ова прекрасно платно парче е навистина привлечно! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики Во светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Сите наши платно wallидни уметности/врамени уметност се произведуваат за вас со голема грижа и се испраќаат директно до вас од нашата домашна фабрика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне