.

.

Tuphell Industries Товари на забавна перална просторија Рустикална облека за дизајн на платно платно wallидна уметност, 24, дизајн од Ким Ален

Tuphell Industries Товари на забавна перална просторија Рустикална облека за дизајн на платно платно wallидна

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : Домаќините на пералната на забавата, потпишете. Дизајн од Ким Ален.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне