.

.

Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци „Токио аеродинамик“ птици - зелена, бела

Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци „Токио аеродинамик“ птици - зелена, бела

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Токио Аеродинамик, е вешто направено азиско инспирирано уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Тема на домот. Дизајн на животни и инсекти со тема на птици за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне