.

.

Код западните женски грабнати CW чизми

Код западните женски грабнати CW чизми

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Code West создава одлични секојдневни модни чизми по прифатливи цени. Заградениот е во тренд. Мекиот материјал изработен од човекот го обвиткува стапалото. Внатрешниот патент е функционален и додава Edge. Удобно и модерно. Инсолска перница. TPR единица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне