.

.

Единствени поволни цени за женски зашилени патенти за пети на пети на стакло

Единствени поволни цени за женски зашилени патенти за пети на пети на стакло

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Овие класични цврсти чизми имаат пети на пети или потпетици на пети или стилоти и се стилски додаток и за работа и за секојдневните денови. Овие класични чизми на глуждот имаат затворање на патент. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на ЕУ должина на стапалото - Висина на потпетиците5.5- 35 - 8 3/4 - 3 1/76 36 - 9 - 3 1/77 37,5 9 1/4 - 3 1/78 - - 38,5 9 5/8 3 1/79 40 - 10 - 3 1/710 41 - 10 1/4- 3 1/7 Единствени поволни цени за женски зашилени пети патент Стилето потпетица на глуждот, чизми за завиткување : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Класични чизми на глуждот. Зашилен пети. Стилето пета. Затворање на поштенски патенти. Класични чизми на глуждот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне