.

.

Тајни богатства женски без-шоу хипстер гаќички, 5 пакувања

Тајни богатства женски без-шоу хипстер гаќички, 5 пакувања

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Сакате гаќички со покриеност, но нема линии за гаќички? Тајните богатства без шоу-хипстер гаќи се изработени од свиленкаста мазна, не-пинч ткаенина што го гушка вашето тело и останува беспрекорно под облеката. Нашите најудобни и најдобри без никакви гаќички сè уште, овие беспрекорни гаќички имаат врзана лента за половината, така што тие нема да се караат или да се тркалаат. Овие долна облека со низок хипстер нудат нахален покриеност на грбот. Овој женски пакет за гаќи вклучува пет пара тајни богатства без шоу-хипстер гаќички совршени за кога сакате покривање, но нема линии за гаќички . Најдобри гаќички под која било облека, тие се дизајнирани со свиленкаста мазна, не-пишка ткаенина што ја гушка Тело и останува беспрекорно под облеката . Беспрекорни гаќички имаат врзана лента за половината, така што тие нема да се караат или да се тркалаат . Овие долна облека со низок пораст на хипстер нудат необично покритие на грбот . гаќичките имаат мек, памучен густ за удобност . инклузивно . инклузивно . Опсегот на големина вклучува плус големина хипстер гаќички до 4x . вклопувачки врв : работи мал, ако сте помеѓу големини, нарачајте големина нагоре . Содржина на ткаенина : 90% полиестер, 10% спандекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне