.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Материјал : 70% рајон, 30% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Замачкана еластична лента за половината. Џебови никој. Карактеристики : Скалопирана ткаени ткаенина ткаени газа. Замачкани шорцеви на половината за девојчиња од чудо нација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне