.

.

С. Поло Здружение девојки со високи хартии за хартија со високи, големини 4- & плус

С. Поло Здружение девојки со високи хартии за хартија со високи, големини 4- & плус

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Проширете ја нејзината секојдневна гардероба со американскиот Поло Асн. Девојки хартиени торбички се појавија кратко. Направено во стил на лесен за носење и стил на појаси на ткаенини. Содржина на ткаенина со сина и сина боја на ткаенина : 81% памук, 18% полиестер, 1% спандекс. Стрип : 77% памук, 22% полиестер, 1% спандекс. Боја од розова вратоврска : 70% памук, 27% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење ладно, смалување суво ниско, железо на ниско ако е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне