.

.

Екена мелница 12 w 10 H 8'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен махагони

Екена мелница 12 w 10 H 8'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен махагони

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Автентични и точни реални текстури на дрво. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне