.

.

Wynwood Studio Canvas Succulent View Floral и Botanical Botanicals Wall Art Canvas Print Green 24x16

Wynwood Studio Canvas Succulent View Floral и Botanical Botanicals Wall Art Canvas Print Green 24x16

DEN 463.84

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со вкусен поглед од платното во студиото Wynwood, прекрасно дело на succulents Wall Art направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Green & Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне