.

.

Антички жолт Chrysanthemus I сликање платно уметнички принт

Антички жолт Chrysanthemus I сликање платно уметнички принт

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа жолта традиционална wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние обезбедуваме испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Стил : Традиционална фарма. Тема : Цветни, дача. Боја : жолта, беж. Лесно е да се обеси ова печатење на платното giclee е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне