.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 480.00

Од стока
Во продавницата

Подгответе се во стилот оваа сезона во Bootie Stephin Bootie од Brinley Co. Оваа силуета со зашилени пети има наредени блок-потпетици и меки вегански кожни нагоре. Подножјето со удобност од 4 мм tru ™ ги прави супер удобни, а влезот на патент детално опишано со ресител ги прави лесни за лизгање. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне