.

.

И момчиња за деца, каиш кошаркарски патики 2.0, големини 5-12

И момчиња за деца, каиш кошаркарски патики 2.0, големини 5-12

DEN 368.00

Од стока
Во продавницата

Овие патики за кошарка и 1 момчиња за момчиња се стилски пар на клоци. Сигурно дека ќе биде во центарот на нивната облека, овие патики со висок врв нудат удобно и стабилно вклопување на или надвор од теренот. Задолжително за нивната колекција на патики. Затворање на чевли : каиш за кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Материјали : вештачки и полиестерски горен; Не-означување на надворешната страна на TPR. Крајна употреба : Кошаркарска патика за затворено и на отворено. Клучни карактеристики : Пукана нога за тотална удобност. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне