.

.

RMGM- Мотор на прозорецот за напојување се вклопува Изберете: 2005- Chevrolet Cobalt, 2006- Buick Lucerne

RMGM- Мотор на прозорецот за напојување се вклопува Изберете: 2005- Chevrolet Cobalt, 2006- Buick Lucerne

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Моторот на прозорецот Aisin Power изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме мотор за напојување на прозорецот за буквално секој автомобил на патот денес. Моторот на прозорецот Aisin Power се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Aisin RMGM-004 Мотор за напојување на прозорецот се вклопува Изберете : 2005-2010 Chevrolet Cobalt 2006-2011 Buick Lucerne 2007-2009 Pontiac G5 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне