.

.

Активниот активен ракав за ракави на Avia Women

Активниот активен ракав за ракави на Avia Women

DEN 319.52

Од стока
Во продавницата

Работејќи или дружење, овој активен врв од Авиа ве одржува удобно на тренд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи деколте на екипажот со големина S. Прилагодливи долги ракави. Закривена кошула полите. 89% полиестер/ 11% спандекс. Машина за перење. Направено во Индонезија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне