.

.

Кливленд кафеава крпа за прсти, секоја од нив

Кливленд кафеава крпа за прсти, секоја од нив

DEN 118.40

Од стока
Во продавницата

Исушете ги рацете како вистински вентилатор со оваа официјална крпа за прсти во НФЛ од страна на Северозападниот копродукции, ќе се чувствувате свежо и подготвено да одите откако ќе го користите овој меки рачни крпи што е нежно на вашите раце. Логото на омиленото фудбалско тим е извезено на оваа крпа што е совршен декор за бања на вентилаторот! Брзата апсорпција ви овозможува да бидете во движење во еден момент! НФЛ пешкир за прсти, кафеави : 11 "x 18" Официјално лиценциран крпа за прсти 100 проценти памук, ексклузивно за декорација на апсорпцијамахин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне