.

.

Вејверли инспирација памучна патка 45 ширина зебра сива ткаенина за шиење во боја од дворот

Вејверли инспирација памучна патка 45 ширина зебра сива ткаенина за шиење во боја од дворот

DEN 607.52

Од стока
Во продавницата

Тежина : 180gsm. Ширина : 45 “. Со вашата брилијантна работа, ќе ја осветли вашата слатка Дома за радост и удобност. Одлично за украси за дома, ткаенина на отворено и ватирање. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои бараат да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да дознаат како да научат да ги занает своите уникатни идеи. Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; Tumble Dry Ship. Вејверли инспирации 100 проценти памучна патка. Лесно се грижите, машината за миење ладно со како бои; не бели; не се сува суво ниско; отстранете го навремено. Набавете во целосна завртка од 8 двор. Одлична ткаенина за украси за дома, ткаенина на отворено и ватирање.Овде воведете ја инспирацијата Вејверли 100% памучна патка 45 "Ширина зебра сива ткаенина за шиење во боја од дворот, и со тежина од 180 GSM. Набавка во целосна завртка од 8 двор. Дизајн на шема на движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне