.

.

Ана Мартина Франко Голема козметичка торба со двојни оддели, инстинкт

Ана Мартина Франко Голема козметичка торба со двојни оддели, инстинкт

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Чувајте ги вашите алатки и палети одделни, чисти и организирани во овој случај со рамно преклопна торбичка. Клипови затворени за да ги задржите сите ваши потреби за убавина на едно место. Чистата винил ентериер ви олеснува да ја лоцирате таа четка или кармин што ја барате. Најлонското тело ја прави оваа торбичка совршена за патување, бидејќи е лесно да се избрише чисто. Ана Мартина Франко Голема козметичка торба со двојни оддели, инстинкт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне