.

.

23,5 Празнични црвени бобинки вештачко украсно новогодишно елка

23,5 Празнични црвени бобинки вештачко украсно новогодишно елка

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Полно со светло црвени бобинки, ова дрво ќе донесе живописно рафал на бојата во вашата есенска зима и Божиќен декор, без разлика каде е ставено во вашиот дом, ова празнично дрво е сигурно да го осветли секој простор за употреба во затворен простор само димензии : 23,5 "Висока X 15 "Широк (измерено од најширока точка до најширока точка) Материјал (и) : Пластика/пена/челик Додадете поп на боја на вашиот декор. Совршено за есенска зима или Божиќен декор. Не е потребно склопување - дизајн на едно парче. Дрвото е со дијаметар од 30 „високи до 17“.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне